Plugin Collective - kwiecień 2017

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
04.04.2017

Plug-in Collective uruchomiony w lipcu stał się kluczowym programem napędzającym prestiż marki Focusrite.

Partnerzy programowi zostali specjalnie dobrani i wzmacniają dwie kluczowe wartości marki Focusrite. Po pierwsze, Focusrite myśli przyszłościowo. Po drugie, jakość dźwięku dla Focusrite jest najważniejsza - “Sound is Everything”.

Plugi-in Collective cały czas generuje silne zaangażowanie użytkowników Focusrite na całym świecie. Komentarze pojawiające się na wielu forach i w mediach podkreślają jak cenne są to “prezenty”: 

“Ogromne uznanie dla całego zespołu Focusrite za stworzenie tak cennego zasobu jakim jest Plug-in Collective. Dziękuję!” - European Bass Player

“…dziękuję Focusrite. Pieniądze, które wydałem na swojego 2i4 okazały się świetną inwestycją już w ciągu miesiąca” - Paul McFee


Oferta - FREE

R2 jeden z pierwszych i najpopularniejszy plugin firmy Exponential Audio. Stanowił część w produkcji niezliczonych miksów, filmów, audycji radiowych i telewizyjnych. R2 jest znany jako plugin pogłosowy i posiada wszystkie potrzebne parametry do zaawansowanego kreowania planów w miksie (blisko, daleko, szeroko, wysoko + ciemno, jasno). Niewątpliwie "must have" w arsenale pluginów producenta i inżyniera dźwięku.

 


Oferta - (-40%)

R2 Surround jest rozszerzoną wersją R2, wyposażoną w dodatkową kontrolę parametru early reflections (wczesne odbicia) i natywny kanał w liczbie do 7,1. Nowa technologia 3D Link firmy Exponential Audio umożliwia rozszerzenie tej liczby aż do 16 kanałów. R2 Surround napewno już słyszałeś ponieważ od kilku lat ciężko pracuje w kinie.


Oferta - (-50%)

R4 jest najnowszym pogłosem Exponential Audio i łączy klasyczny dźwięk pogłosu sprzętowego z nowoczesnym wszechstronnym podejściem.


Więcej informacji o Plug-in Collective tutaj.

Polecamy

RedNet D16 AES to nowy interfejs Focusrite wyposażony w 16...
4-drożny 8 "Aktywny monitor Jeśli szukasz połączenia...
Moduł LMC+ to znacznie ulepszona wersja klasycznego Listen...
10s
KRK STUDIO SUBWOOFER Monitory KRK wybierane są przez...
Wejdź wprost do świata swojej muzyki, zamiast czytania...
Kultowy grid do gry w Ableton Live! Jeśli używasz...

Realizacje