Plugin Collective - kwiecień 2017

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
04.04.2017

Plug-in Collective uruchomiony w lipcu stał się kluczowym programem napędzającym prestiż marki Focusrite.

Partnerzy programowi zostali specjalnie dobrani i wzmacniają dwie kluczowe wartości marki Focusrite. Po pierwsze, Focusrite myśli przyszłościowo. Po drugie, jakość dźwięku dla Focusrite jest najważniejsza - “Sound is Everything”.

Plugi-in Collective cały czas generuje silne zaangażowanie użytkowników Focusrite na całym świecie. Komentarze pojawiające się na wielu forach i w mediach podkreślają jak cenne są to “prezenty”: 

“Ogromne uznanie dla całego zespołu Focusrite za stworzenie tak cennego zasobu jakim jest Plug-in Collective. Dziękuję!” - European Bass Player

“…dziękuję Focusrite. Pieniądze, które wydałem na swojego 2i4 okazały się świetną inwestycją już w ciągu miesiąca” - Paul McFee


Oferta - FREE

R2 jeden z pierwszych i najpopularniejszy plugin firmy Exponential Audio. Stanowił część w produkcji niezliczonych miksów, filmów, audycji radiowych i telewizyjnych. R2 jest znany jako plugin pogłosowy i posiada wszystkie potrzebne parametry do zaawansowanego kreowania planów w miksie (blisko, daleko, szeroko, wysoko + ciemno, jasno). Niewątpliwie "must have" w arsenale pluginów producenta i inżyniera dźwięku.

 


Oferta - (-40%)

R2 Surround jest rozszerzoną wersją R2, wyposażoną w dodatkową kontrolę parametru early reflections (wczesne odbicia) i natywny kanał w liczbie do 7,1. Nowa technologia 3D Link firmy Exponential Audio umożliwia rozszerzenie tej liczby aż do 16 kanałów. R2 Surround napewno już słyszałeś ponieważ od kilku lat ciężko pracuje w kinie.


Oferta - (-50%)

R4 jest najnowszym pogłosem Exponential Audio i łączy klasyczny dźwięk pogłosu sprzętowego z nowoczesnym wszechstronnym podejściem.


Więcej informacji o Plug-in Collective tutaj.

Polecamy

RedNet 3 oferuje maksymalnie 32 wejść i wyjść oraz pełne...
Launch Control XL to nowe urządzenie od firmy Novation,...
Lindell Audio 17XS MkII, to wysokiej jakości...
Novation MiniNova to kompaktowy syntezator przeznaczony...
Elysia Karacter Rack to urządzenie pełne żywych kolorów....
Druga generacja interfejsów audio 6 in / 6 out na USB 2.0 z...

Realizacje

    Firma Audiotech...
    Radosław...
Warszawskie studio Black Kiss...