Solid State Logic przedstawia L200

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
03.04.2017

 

Na rozpoczynających się jutro targach Prolight & Sound we Frankfurcie firma SSL po raz pierwszy pokaże nowy model konsolety dla zastosowań live L200!

L200 została wyposażona w 38 faderów, w tym Master i Focus Faders wsekcji  Master Tile.

Nowy centralny 17-calowy ekran dotykowy z wieloma gestami zapewnia dostęp do wszystkich funkcji konsolety i łączy się z funkcjami Quick Control w sekcji fader tail, zapewniając intuicyjne i natychmiastowe sterowanie najważniejszymi funkcjami między innymi ISO, Gain, Mute Group, klawisze Solo / Talkback, przypisane klawisze i automatyka itd..

Podstawowe dane: 144 kanały z pełnym procesingiem (eq, dyn, gate, 2x insert, delay, all pass, aux, steam). 144 kanały mogą być konfigurowane maksymalnie jako: 96 kanałów wejściowych, do 48 wysyłek Aux, do 24 grup i 6 szyn Master. Dodatkowo do dyspozycji mamy Matryce 4 x 32 wejścia i 24 wyjścia.

Podobnie jak wszystkie konsolety SSL Live, L200 ma elastyczną architekturę, która umożliwia konfigurację dowolną konfigurację i ułożenie powierzchni roboczej.
Sekcja FX oferuje dokładnie takie same możliwości, jak potężniejsze modele L300 i L500, co daje dostęp do 48 różnych efektów FX.

L200 jest w pełni kompatybilna z zapisanymi showfile z konsolet L300 i L500.

 

Dodatkowo firma SSL pokaże nowy Stagebox SB 32.24 działający w standardzie DANTE/AES67. Nowy stagebox oraz nowe wersje oprogramowania dla konsolet LIVE wprowadzają współdzieloną kontrolę nad wszystkimi stageboxami (dotychczasowymi) MADI i (nowym) Dante.

Nowy SB 32.24 to konstrukcja oparta o przedwzmacniacze SuperAnalogueTM firmy SSL, dostępne w urządzeniach analogowych oraz stageboxach MADI. Nowy stagebox to konstrukcja 5U, w której znajdziemy 32 wejścia mikrofonowe, 16 analogowych wyjść liniowych i 4 cyfrowych wejść i wyjść AES/EBU. Na panelu tylnym zjadują się para redundantnych połączeń sieciowych RJ45 Dante, a także konfigurowalny przez użytkownika port SFP, który może być wyposażony w złącza RJ45 lub optyczne. SB 32.24 posiada wbudowaną kompensację wzmocnienia Dante "split". Wszystkie połączenia sieciowe mogą być używane do rozbudowy istniejącej sieci lub do połączenia z drugą niezależną siecią Dante. SB32.24 może pracować z częstotliwościami próbkowania 96 kHz lub 48 kHz.

W najbliższych miesiącach pojawi się również nowy mostek BLII-Dante HC, który zapewnia dwukierunkowy pomost między optycznym formatem Blacklight II,a pojedyńczymi połączeniami Dante, dając możliwość jednoczesnego przesłania 256 kanałów w 96 kHz (512 kHz na 48 kHz) z i do sieci Dante.

Polecamy

M5
Przedwzmacniacze mikrofonowe firmy Avalon są obecne w...
Novation Audiohub 2x4 to kompaktowy interfejs audio USB z...
Bez względu na to, czy słuchasz sobie muzyki, czy...
Focusrite wprowadza cztery nowe produkty.  Są to...
Studiologic z dumą ogłasza wprowadzenie nowego instrumentu...
Lindell Audio 7X-500, to jednokanałowy kompresor/ imiter....

Realizacje

Po dwuletniej przebudowie w...
Strona Facebook: https...
Miasteczko Multimedialne w...