V Collection 5 w promocyjnej cenie!

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
19.06.2017

Miło nam ogłosić, iż flagowy produkt firmy Arturia - V Collection 5 dostępny jest od dziś w promocyjnej cenie. Do odwołania promocji możecie zakupić zestaw wirtualnych instrumentów za jedyne 999 zł! 

Po raz pierwszy od pojawienia się produktu na rynku, jest on dostępny w tak atrakcyjnej cenie, będącej połową pierwotnej ceny. Dodatkowo, Arturia oferuje trzy nowe banki dźwiękowe (Efficient Keys, JMJ Tribute i Synthwave) każdemu, kto zdecyduje się kupić V Collection podczas trwania promocji - od 20 czerwca do odwołania promocji.

V Collection 5 to kolekcja legendarnych instrumentów klawiszowych z drugiej połowy 20-wieku. Nagradzana technologia modelowania Arturii wiernie odwzorowała oryginalne komponenty i zachowanie maszyn, zachowując tym samym ducha instrumentów, czego nie osiągnie się nawet najlepszymi technikami samplingu.

Arturia również poszła o krok do przodu wyposażając instrumenty o parametry i funkcje, o których twórcy oryginalnych syntezatorów nawet nie marzyli - na przykład wzgobacenie syntezatorów monofonicznych o polifonie. V Collection posiada w sobie 5000 zaprogramowanych presetów, a wliczając w to software Analog Lab 2, korzystanie z całego potencjału programu wraz z wyszukiwaniem odpowiednich brzmień staje się bardzo łatwe i intuicyjne.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do korzystania z promocji! 

Polecamy

Focusrite wprowadza cztery nowe produkty.  Są to...
Xfilter 500 jest prawdziwym stereofonicznym korektorem...
RedNet 2 łączy się z siecią Dante za pomocą jednego...
CharterOak SCL-1 to kompresor/limiter w dyskretnej klasie A...
Mniejsze zniekształcenia, szersze pasmo przenoszenia,...
Mniejsze zniekształcenia, szersze pasmo przenoszenia,...

Realizacje

Miasteczko Multimedialne w...
Po dwuletniej przebudowie w...