V Collection 5 w promocyjnej cenie!

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
19.06.2017

Miło nam ogłosić, iż flagowy produkt firmy Arturia - V Collection 5 dostępny jest od dziś w promocyjnej cenie. Do odwołania promocji możecie zakupić zestaw wirtualnych instrumentów za jedyne 999 zł! 

Po raz pierwszy od pojawienia się produktu na rynku, jest on dostępny w tak atrakcyjnej cenie, będącej połową pierwotnej ceny. Dodatkowo, Arturia oferuje trzy nowe banki dźwiękowe (Efficient Keys, JMJ Tribute i Synthwave) każdemu, kto zdecyduje się kupić V Collection podczas trwania promocji - od 20 czerwca do odwołania promocji.

V Collection 5 to kolekcja legendarnych instrumentów klawiszowych z drugiej połowy 20-wieku. Nagradzana technologia modelowania Arturii wiernie odwzorowała oryginalne komponenty i zachowanie maszyn, zachowując tym samym ducha instrumentów, czego nie osiągnie się nawet najlepszymi technikami samplingu.

Arturia również poszła o krok do przodu wyposażając instrumenty o parametry i funkcje, o których twórcy oryginalnych syntezatorów nawet nie marzyli - na przykład wzgobacenie syntezatorów monofonicznych o polifonie. V Collection posiada w sobie 5000 zaprogramowanych presetów, a wliczając w to software Analog Lab 2, korzystanie z całego potencjału programu wraz z wyszukiwaniem odpowiednich brzmień staje się bardzo łatwe i intuicyjne.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do korzystania z promocji! 

Polecamy

10s
KRK STUDIO SUBWOOFER Monitory KRK wybierane są przez...
VHD Pre 500 to niezwykle wszechstronny preamp, który...
Ogłoszony na targach NAMM Show 2017, Sontronics...
iTrack Solo daje najlepsze rozwiązanie dla nagrywania...
Liquid Saffire 56 jest flagowym interfejsem audio Focusrite...
Rapture Pro to pierwszy synth performer z kombinacją...

Realizacje

    Firma Audiotech...
Po dwuletniej przebudowie w...
    Polskie Radio...